Oprava a servis PC alebo notebookov – Zrýchlenie PC ZDARMA

Zrýchlenie počítača alebo notebooku
Zrýchlenie počítača alebo notebooku

Oprava notebookov a servis PC na OPRAVIT.sk ponúka jednoduchý návod na zrýchlenie PC.
Browsovaním na internete nazbierate veľa súborov, ktoré sa do Vášho PC alebo notebooku ukladajú.
Či už sú to súbory, rôzne cookies, alebo história. Rovnako sa to stáva keď bežia ostatné programy na Vašom PC alebo notebooku. Veľa dočasných súborov a nastavení sú uložené. CCleaner tieto súbory a nastavenia odstráni, aby uvoľnil voľné miesto na disku, čo umožní Vášmu systému bežať rýchlejšie. Pôvodné nastavenie sa sústredí iba na typické nepotrebné súbory takže nestratíte žiadne dôležité dáta. Startup cleaner tiež pomáha identifikovať a odstrániť nepoužívané programy, ktoré bežia v pozadí už od spustenia Vášho PC alebo notebooku a ani neviete, že Vám Vaše PC alebo notebook spomalia. Spustenie počítača sa tak skráti a zmenší záťaž na Váš hardisk.

Menej systémových chýb
Ak ste si všimli že Váš počítač alebo notebook mrzne, podáva chybné hlásenia alebo často sa bezdôvodne reštartuje, šance sú, že registre operačného systému sa zapracú nepotrebnými súbormi a poškodenými nastaveniami. Registry Cleaner s jeho funkciami identifikuje tieto chyby a opraví ich. Analýza zaberie pár sekúnd a čistenie o niečo dlhšie. Upozorní Vás na zálohu v prípade straty dôležitých dát.

 

Stiahnuť ho možete tu.

 

 

Bezpečnejšie browsovanie

Reklamné spoločnosti a stránky monitorujú Vaše správanie online s cookies. S uloženými heslami, dátami a internetovou históriou je Vaša identita menej bezpečná. Zrýchlenie PC pomocou tohto programu taktiež odstráni všetky súbory aby Vaše browsovanie bolo viac súkromné čo znamená, že budete viac odolný proti krádežy identity alebo iných druhov krádeží online. Armádna trieda Drive Wiper zabezpečí tiež odstránenie dát ktoré chcete vymazať navždy aby aj vymazanými naozaj ostali.

Oprava notebookov alebo PC  a ich zrýchlenie u nás

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo väčšími požiadavkami na zrýchlenie Vašho PC či notebooku môžete prísť aj k nám do servisu, kde Vám pomôžeme i s akýmkoľvek iným problémom. Naši technici sú skúsený dostatočne nato, aby Vám poradili a naučili Vás používať Váš notebook či PC bezpečne a pohotovo.

Pridaj komentár

comments