Opravy notebookov Výmena LCD Obliaty notebook Hlučný ventilátor Čierna obrazovka Oprava konektorov Polámané kryty alebo pánty Inštalácie Oprava iPhone Oprava iPhone 4 / 4s Oprava iPhone 5 / 5s Oprava iPhone 5 / 5s Oprava iPhone 6 Oprava iPhone 6s Oprava iPhone 7
Opravy notebookov Čierna obrazovka

Čierna obrazovka - Notebook nejde zapnúťČierna obrazovka po zapnutí

Častou závadou pri notebookoch býva čierna obrazovka, keď notebok nejde zapnúť alebo nejde obraz. Inak povedané notebook sa zapne ale obrazovka zostáva čierna. Diódy svietia ventilátor sa točí ale na obrazovke nič nevidno. Notebook prešiel do hibernujúceho stavu a nejde spustiť. Závada sa môže prejavovať aj roznymi artefaktami na obrazovke a chybným zobrazovaním. Na vine často býva jeden z chipsetov na matičnej doske, vačšinov VGA grafický chipset. Táto závada je na notebookoch veľmi rošírená kôli tenkým plošným spoojom ktoré na notebookoch sú. Tieto opravy robíme zo všetkých najčastejšie. Úspešsnosť je 80%.

Oprava čierna obrazovka - matičných dosiek na notebooku

Úspešná oprava

Zložený

1 deň

Pri každej oprave postupujeme naše štandardných spôsobov ktoré sme použili pri mnohých úspešných oprávách. Pri každej oprave vyskúšame všetky možnosti ktoré by mohli zariadenie znovu oživiť.

Extra služby

Len u nás získate extra výhody aké iný servis neponúka.

Oprava Live

Okamžité správy o začiatku, ukončení a celkového priebehu opravy priamo s Vašim technikom.

Čistenie

Váš notebook dôkladne prečistíme našimi špeciálnymi prostriedkami aby vyzerali ako nové.

Bazár

Pomôžeme Vám nájsť rýchle a lacné riešenie pre Vašu opravu alebo náhradu zariadenia.