Opravy notebookov Výmena LCD Obliaty notebook Hlučný ventilátor Čierna obrazovka Oprava konektorov Polámané kryty alebo pánty Inštalácie Oprava iPhone Oprava iPhone 4 / 4s Oprava iPhone 5 / 5s Oprava iPhone 5 / 5s Oprava iPhone 6 Oprava iPhone 6s Oprava iPhone 7
Opravy notebookov Prehrievanie

Výmena ventilátoru na notebookuPrehrievanie - Hlučný ventilátor

Chladenie na notebooku sa v niektorých prípadoch upchá prachom. Vzduch neprúdi von, notebook je horúci a ventilátor začína pracovať na plné obrátky. Notebook sa vypína. Jeho chladenie je nutné dôkladne prečistiť ešte predtým ako sa začne výpínať a poškodí iné súčiastky z dôvodu ich prehrievania.

Oprava prehrievania - výmena ventilátoru na notebooku

Úspešná oprava

Zložený

35€
1 deň

Notebook spolu s chladičom sa pri každej oprave komplet rozoberá. Nepraktizujeme žiadne skratky ako fúkanie či vysávanie. Vnútro notebooku je dôkladne prečistené čím zvýšite jeho životnosť a funkcionalitu.

Neúspešná oprava

Rozložený

0€
1 deň
Rozkladanie a skladanie notebooku zaberie technikovi najväčší čas a v prípade že sme si istý že na notebooku už nieje oprava rentabilná, znížime tak Vaše náklady na zásah s možnosťou vrátenia zariadenia v rozloženom stave. V tomto prípade je však skoro každá oprava iba úspešná. Na predaj jednotlivých súčiastok môžete využiť naše predajné miesto pre náhradné diely BAZÁR OPRAVIT.sk

Neúspešná oprava

Zložený

0€
1 deň

Po neúspešnej oprave Vás môžme uistiť že notebook podstúpil všetky možnosti rentabilných zásahov a v rámci možností je neopraviteľný. Ak si napriek tomu prajete vrátenie Vášho zariadenia v zloženom stave radi Vám vyhovieme.

Extra služby

Len u nás získate extra výhody aké iný servis neponúka.

Oprava Live

Okamžité správy o začiatku, ukončení a celkového priebehu opravy priamo s Vašim technikom.

Čistenie

Váš notebook dôkladne prečistíme našimi špeciálnymi prostriedkami aby vyzerali ako nové.

Bazár

Pomôžeme Vám nájsť rýchle a lacné riešenie pre Vašu opravu alebo náhradu zariadenia.